Balíček čelenka žlutá (zateplená) a výběrová káva z Beskyd

Daruj výhodný balíček pro milovníky Beskyd, který nakopne před i při putování horami. Poctivá výběrová zrnková káva Espresso směs z Upraženo v Beskydech společně s funkční sportovní čelenkou Jsme z Beskyd se žlutým motivem, který zachytil fotograf Petr Lukeš.

Skladem
399 Kč
Kategorie: Balíčky a poukazy
Velikost: Unisex
Šířka čelenky: 9,5 cm
Obvod: 48 cm
Materiál nezateplená varianta: 81 % polyester + 19 % elastan
Materiál zateplená varianta: 85 % polyester + 15 elastan
? Pražená zrnková káva: arabica Guatemala 80 %, robusta Indie 20 %
Zpracování: plně promyté
? Výrobce: Coffee Concept s.r.o. Frýdek-Místek

Výhodný balíček obsahuje čelenku Jsme z Beskyd se žlutým motivem z pružného německého funkčního materiálu v univerzální velikosti vhodnou pro jakoukoliv sportovní aktivitu s možností výběru zateplené i nezateplené varianty, k tomu stylové beskydské balení 250 g Espresso směsi z Upraženo.cz s Lysou horou pro všechny, kdo rádi objevují špičkovou výběrovou kávu. Silná směs arabiky z Guatemaly (80 %) a robusty z Indie (20 %) nakopne každého horala i horalku před i při výletu do Beskyd. Obojí dodáváme ve stylovém recyklovaném obalu s úctou k přírodě.

Běžná samostatná cena výběrové kávy Espresso směs 250 g je 159 Kč a čelenky 240 Kč nezateplené a 260 Kč zateplené. Při nákupu výhodného dárkového balíčku tak ušetříte 50 Kč. 

Výhodný dárkový balíček dodáváme v dárkovém balení. Balíček obsahuje stylově zabalenou čelenku s originálním zachycením západu slunce nad beskydskou „dvojkou“, která podtrhne osobitost všech milovníků Beskyd. Je vyrobená z prodyšného materiálu, odvádí pot od hlavy a zároveň chrání proti větru. Vysoký vlas z vnitřní strany je příjemný na dotek a pevně drží na svém místě. Oblečte se do východu slunce a prožívejte tento krásný okamžik stále dokola. Vhodná pro toulky v přírodě, turistiku nebo jakoukoliv sportovní aktivitu. Balíček dále obsahuje stylové 250 g balení Espresso směs z Upraženo v Beskydech s motivem Lysé hory. V Upraženo věří na poctivost a na to, že světová káva najde své místo i při toulkách Beskydami. Vyvážená směs voňavé arabicy z Guatemaly (80 %) je vyvážena indickou robustou (20 %) tak, aby nakopla úplně každého při putování horami.

Údržba produktu

Čelenky jsou ušity z německých materiálů, které se používají mimo jiné pro výrobu dresů a sportovních doplňků profesionálních cyklistických týmů. Přestože se jedná o špičkový produkt, všechny čelenky vyžadují jemnou péči, stejně jako naše Beskydy. Doporučujeme čelenky prát pouze ručně, v případě potřeby vložte do pracího vaku a perte maximálně na 40 stupňů bez aviváže. Čelenky nesušte v sušičce ani nežehlete, jinak by mohly ztratit na své kráse.

Zpět do obchodu