Desková společenská hra Zbojníci z Beskyd

Originální společenská desková hra Zbojníci z Beskyd vaši rodinu a přátele pobaví i poučí. Při akčním putování horami i údolími je úkolem pro 2–6 hráčů s důvtipem, štěstím i znalostmi Beskyd sestavit zbojnickou bandu a s tou vyhnat nepoctivé panstvo z frýdeckého zámku. Hru s pomocí rodičů zvládnou děti již od 6 let.

Skladem
790 Kč
Kategorie: Hra Zbojníci z Beskyd
Počet hrářů: 2–6
Doporučený věk: od 6 let
Rozměr balení: 44 × 33 × 3,5 cm
Obsah balení: hrací deska 64 × 43 cm, 6 figurek, 1 kostka, 5 karet postav, 30 akčních karet, 1 návod
Autor a výrobce: MamiArt
vizualizace 5 pozadi
Novinka

Originální koncept hry z kreativního a grafického studia MamiArt v Beskydech (v roce 2021 nominováno na prestižní marketingové ceny Effie) a ilustrátorky Markéty Šebestové.

Na začátku si hráči vylosují svoji zbojnickou postavu Lysoně, Smrkoně, Kněhyňky, Grunika, Prašivky nebo Ropičky. S tou pak putují po Beskydech s cílem získat partu zbojníků. Ti se k nim v podobě získaných karet přidávají na základě štěstí, důvtipu a také znalostí Beskyd a Pobeskydí. Po dosažení předepsaného počtu zbojníků hráči utíkají přímo na frýdecký zámek, odkud vyženou nepoctivé panstvo. Kdo to zvládne jako první, vyhrává. Hráči se svými postavami zbojníků putují po skutečných beskydských místech a obcích a při tom se seznámí s celou řadou nových zajímavostí a skutečností. Také historické souvislosti použité ve hře v odlehčené podobě odpovídají tomu, jak to kdysi v Beskydech mezi zbojníky a panstvem opravdu bylo. Věříme, že si hru užijete stejně jako všichni dospělí i děti, kteří ji doposud vyzkoušeli. Hru je možné doplnit o sadu karetního rozšíření, díky kterému je možné si upravit taktiku a hru tak udělat ještě zábavnější.

Zpět do obchodu