Kalendář JSME Z BESKYD 2023 se zimní titulní stránkou

Oblíbený měsíční nástěnný kalendář Beskyd pro rok 2023 ve formátu A3, nově s možností výběru ze dvou variant titulní stránky. Každý měsíc na vás čeká jedinečný pohled na beskydskou krajinu zachycenou fotografem Petrem Lukešem. Pověste si malý kousek Beskyd u vás doma nebo potěšte své blízké.

Skladem
250 Kč
Kategorie: Kalendář JSME Z BESKYD 2023
? Počet listů: 13 + titulní strana
Formát: A3 na výšku (297 × 420 mm)
Vazba: Kroužková
Gramáž: 150 g/m2
JzB kal ZIMA
Novinka TOP PRODUKT

V kalendáři na vás čeká 12 jedinečných beskydských scenérií zachycených fotografem Petrem Lukešem,nově s možností výběru ze dvou variant titulní stránky. Kalendář je, na rozdíl od jiných, unikátní v tom, že autor prozrazuje místa, kam se fotografie v době, kdy ostatní měli většinou ještě hlubokou noc, vydal pořídit. Dozvíte se také tipy pro jejich zachycení včetně ideální denní a roční doby. Na vaše přání je nově ve formátu A3 na výšku. Pověste si tento kousek Beskyd na zeď a kochejte se každý měsíc úchvatnými záběry beskydské krajiny i v pohodlí domova. Vhodný také jako ideální dárek nejen k Vánocům.

Objednávky obsahující kalendář budou expedovány od 7. 11. 2022.
Tip: Pokud chcete kromě kalendáře zakoupit i jiné produkty, vytvořte na ně objednávku zvlášť. Tu pro vás připravíme hned v daný pracovní den. 

Zpět do obchodu