Šátek Jsem z Beskyd – svěže zelená

Multifunkční šátek s označením Jsem z Beskyd je vyroben z německých materiálů používaných profesionálními sportovci. Šátek ve střihu „tunel“ s originálním motivem Lysé hory od fotografa Petra Lukeše je vyroben z pružného materiálu v jedné univerzální velikosti. Vhodný pro jakoukoliv sportovní aktivitu v průběhu celého roku jako čelenka, nákrčník, šátek nebo na zápěstí.

 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
390 Kč
Kategorie: Čelenky a šátky
Velikost: Unisex
Délka šátku: 53 cm
Obvod šátku: 48 cm
Materiál:
Položka byla vyprodána…

Univerzální šátek jsme nechali ušít ze špičkového německého materiálu, který se používá mimo jiné pro výrobu dresů a sportovních doplňků profesionálních cyklistických týmů. Šátek je prodyšný, rychleschnoucí a poskytuje ochranný faktor proti slunci UPF 50. Lze jej nosit mnoha způsoby na krku, hlavě i ruce, což z něj dělá ideálního společníka na všechny aktivity za každého počasí. V zimě chrání před chladem, celoročně pak před škodlivým UV zářením. Díky ultrastretch technologii je natahovací do všech stran. Spolu s zelenou čelenkou Lysá hora tvoří neoddělitelnou dvojici. Ideální také jako dárek.

Přestože se jedná o špičkový produkt, vyžaduje jemnou péči, stejně jako naše Beskydy. Doporučujeme šátky prát pouze ručně, v případě potřeby vložte do pracího vaku a perte maximálně na 40 stupňů bez aviváže. Šátky nesušte v sušičce ani nežehlete, jinak by mohly ztratit na své kráse. Naše šátky mají certifikaci OEKO-TEX Standard 100, jsou tedy jako zdravotně nezávadné pro děti i dospělé. Dokument o splnění certifikace pošleme rádi na vyžádání.

Zpět do obchodu