Desková společenská hra Zbojníci z Beskyd - 2. vylepšená edice

2. vylepšená edice originální společenské deskové hry Zbojníci z Beskyd má akčnější pravidla, a tak vaši rodinu a přátele pobaví i poučí ještě více, než vyprodaná 1. edice. Při putování horami i údolími je úkolem pro 2–6 hráčů s důvtipem, štěstím i znalostmi Beskyd sestavit zbojnickou bandu. Ti se musí vyhnout záškodnickým cizím zbojníkům a nakonec vyhnat nepoctivé panstvo z frýdeckého zámku.

Hru s pomocí rodičů zvládnou děti již od 5–6 let, navíc má nový videonávod.

Skladem
790 Kč
Kategorie: Hra Zbojníci z Beskyd
Počet hrářů: 2–6
Doporučený věk: od 6 let
Rozměr balení: 44 × 33 × 3,5 cm
Obsah balení: hrací deska 64 × 43 cm, 6 figurek, 1 kostka, 5 karet postav, 30 akčních karet, 1 návod
Autor a výrobce: MamiArt
vizualizace 5 pozadi
Novinka

Originální koncept hry z kreativního a grafického studia MamiArt v Beskydech (v roce 2021 nominováno na prestižní marketingové ceny Effie) a ilustrátorky Markéty Šebestové vychází v 2. edici! Ta navazuje na beznadějně vyprodanou 1. edici, která se stala jedním z českých vánočních bestsellerů roku 2022. Nová verze má vylepšená pravidla, která jsou nově připravena barevně s názornými ukázkami herních postupů a taktik. QR kódy nabízejí možnost zhlédnutí video návodu. Nová pravidla umožňují přímé propojení s karetním rozšířením.

Na začátku si hráči vylosují svoji zbojnickou postavu Lysoně, Smrkoně, Kněhyňky, Grunika, Prašivky nebo Ropičky. S tou pak putují po Beskydech s cílem získat partu zbojníků. Ti se k nim v podobě získaných karet přidávají na základě štěstí, důvtipu a také znalostí Beskyd a Pobeskydí. Nově si mohou hráči například vzájemně škodit a „krást“ zbojnické karty. Po dosažení předepsaného počtu zbojníků hráči utíkají přímo na frýdecký zámek, odkud vyženou nepoctivé panstvo. Kdo to zvládne jako první, vyhrává. Hráči se svými postavami zbojníků putují po skutečných beskydských místech a obcích a při tom se seznámí s celou řadou nových zajímavostí a skutečností. Také historické souvislosti použité ve hře v odlehčené podobě odpovídají tomu, jak to kdysi v Beskydech mezi zbojníky a panstvem opravdu bylo. Věříme, že si hru užijete stejně jako všichni dospělí i děti, kteří ji doposud vyzkoušeli. Hru je možné doplnit o sadu karetního rozšíření, díky kterému je možné si upravit taktiku a hru tak udělat ještě zábavnější.

Zpět do obchodu