Zbojníci z Beskyd – rozšíření EXPERT pro znalce Beskyd

Rozšíření ZBOJNÍCI EXPERT přináší úpravu základu deskové hry Zbojníci z Beskyd vhodnou pro všechny, kdo si myslí, že dobře znají Beskydy. V praktické průhledné plastové krabičce najdete 30 kusů zbojnických karet se zcela novými otázkami. Obsah zbojnických karet seznámí milovníky Beskyd s celou řadou nových zajímavostí a mnohdy je přiměje sednout nad internet a rozšířit si ještě více své obzory v oblastech geografie, historie, přírody, kultury, sportu a dalších beskydských reálií.

Pokud již máte obehranou základní variantu nebo dětské rozšíření Junior, tato sada dodá hře zcela nový náboj a znovu vás pobaví. Hra má navíc nový videonávod.

Skladem
190 Kč
Kategorie: Hra Zbojníci z Beskyd
Počet hráčů:: 2-6
Doporučený věk:: od 6 let
Rozměr balení:: 69 x 99 x 20 mm
Obsah balení:: průhledná plastová krabička, 30 nových zbojnických karet Expert, 1 návod s upraveným pokynem pro počet karet v cíli
Autor a výrobce:: MamiArt
222 3 zbojnici z beskyd rozsireni expert
Novinka

Rozšíření ZBOJNÍCI EXPERT doplňuje originální koncept základu hry Zbojníci z Beskyd z kreativního a grafického studia MamiArt v Beskydech (v roce 2021 nominováno na prestižní marketingové ceny Effie) a ilustrátorky Markéty Šebestové. Na začátku si hráči vylosují svoji zbojnickou postavu Lysoně, Smrkoně, Kněhyňky, Grunika, Prašivky nebo Ropičky. S tou pak putují po Beskydech s cílem získat partu zbojníků. Ti se k nim v podobě získaných karet přidávají na základě štěstí, důvtipu a také znalostí Beskyd a Pobeskydí. Po dosažení předepsaného počtu zbojníků hráči utíkají přímo na frýdecký zámek, odkud vyženou nepoctivé panstvo. Kdo to zvládne jako první, vyhrává. Hra je s rozšířením Expert vhodná pro všechny, kdo dobře znají Beskydy nebo se chtějí dozvědět nové zajímavosti.

Zpět do obchodu