Zbojníci z Beskyd – rozšíření JUNIOR 6-12 let

Rozšíření ZBOJNÍCI JUNIOR přináší úpravu základu deskové hry Zbojníci z Beskyd vhodnou pro děti od 6 do 12 let. V praktické průhledné plastové krabičce najdete 30 kusů zbojnických karet se zcela novými otázkami. Balení dále obsahuje navíc jednu velkou kartu s 43 novými příkazy pro všechna číslovaná pole. Nový obsah zbojnických karet i akčních polí rozšíří malým i velkým hráčům základní přehled o beskydské přírodě, horách a o tom, jak se kdysi žilo nejen v Beskydech.

Díky novým příkazům na číslovaných polích si navíc můžete zvolit docela novou taktiku pohybu po hracím poli – Beskydech. Pokud již máte obehranou základní variantu, tato sada dodá hře zcela nový náboj a znovu vás pobaví.

Každá kartička navíc obsahuje QR kód s propojením do unikátní online encyklopedie, která rozšiřuje informace k otázkám. Hra má navíc nový videonávod.

Skladem
190 Kč
Kategorie: Hra Zbojníci z Beskyd
Počet hráčů: 2-6
Doporučený věk: od 6 let
Rozměr balení: 69 x 99 x 20 mm
Obsah balení: průhledná plastová krabička, 30 nových zbojnických karet Junior a QR propojením do online encyklopedie, 1 návod s novými pokyny na polích Beskydská tajemství
Autor a výrobce: MamiArt

Rozšíření ZBOJNÍCI JUNIOR doplňuje originální koncept základu hry Zbojníci z Beskyd z kreativního a grafického studia MamiArt v Beskydech (v roce 2021 nominováno na prestižní marketingové ceny Effie) a ilustrátorky Markéty Šebestové. Na začátku si hráči vylosují svoji zbojnickou postavu Lysoně, Smrkoně, Kněhyňky, Grunika, Prašivky nebo Ropičky. S tou pak putují po Beskydech s cílem získat partu zbojníků. Ti se k nim v podobě získaných karet přidávají na základě štěstí, důvtipu a také znalostí Beskyd a Pobeskydí. Po dosažení předepsaného počtu zbojníků hráči utíkají přímo na frýdecký zámek, odkud vyženou nepoctivé panstvo. Kdo to zvládne jako první, vyhrává. Hra je díky rozšíření vhodná již pro děti od 6 do 12 let. Ti společně s rodiči nebo kamarády se svými postavami zbojníků putují po skutečných beskydských místech a obcích a při tom se seznámí s celou řadou nových zajímavostí o přírodě, horách a životě v dávných časech.

Zpět do obchodu